Jumii Srebrne Marzenie*Pl

Jumik był naszym pierwszym Maine Coonem, niestety nie jest już z nami. Jumek to domowy introwertyk i strachajło. Zawsze dobrze zastanowił się zanim coś zrobił a…. na wszelki wypadek raczej nie zrobił. Jumiś był bardzo spokojnym kotem, nieśmiało miauczał kiedy czegoś potrzebował, uwielbiał wylegiwać się na balkonie i obserwować spacerujące psy. W naiwnym przekonaniu, że takie są wszystkie Maine Coony tkwiliśmy do momentu kiedy w naszym domu pojawiła się Lena.

 

 

Our Lady Black Maccala*PL (Lena)

Lenusia jest jak żywe srebro – wszędzie jest jej pełno – jest bardzo skoczną kotką – potrafi w jednej sekundzie znaleźć się tam gdzie największym filozofom nawet się nie śniło. Jest przy tym bardzo odważna, nie potrzebuje nawet sekundy na zastanowienie się – z miejsca działa. Ma także dar rozkochiwania w sobie każdego. I oczywiście jak każda prawdziwa kobieta jest straszną gadułą.

 


Milla Ewjatar*Pl

Milusia uwielbia jeść. Rozkoszą jest stać przy niej i słuchać jak delektuje się mięskiem lub puszeczką – jak długo je tak długo głośno mruczy – słowem poezja dla uszu słuchacza. Milcia jako młoda koteczka była naczelną rozrabiaką – swoją pozytywną energią zarażała wszystkich – nawet spokojnego i zdystansowanego do świata Jumika. Gdy dorosła stała się prawdziwą księżniczką – jest zawsze piękna, śnieżnobiała, spokojna i dystyngowana, ale zawsze gotowa, żeby ja trochę podrapać za uszkiem.